Normalny Duży kontrast Duża czcionka 
PCPR

BIP
 

2011-06-17

Unieważnienie postępowania ofertowego

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na przeprowadzenie kursu „Mała gastronomia z cateringiem” realizowanych ze środków Unii Europejskiej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinnie we Włodawie, ponieważ dnia 15.06.2011 roku do tutejszego Centrum wpłynęła rezygnacja z Lokalu Gastronomicznego „Alternatywa”, ul. Sokołowa 4, 22-200 Włodawa.

W związku z powyższym zamawiający wszczyna ponownie postępowanie dotyczące przeprowadzenia kursu „Mała gastronomia z cateringiem”.

DYREKTOR PCPR
/-/ Urszula Rudko

 


Autor:

Wykonanie F.U. SIGMA

Copyright 2008 © Powiatowe Centrum Pomocy we Włodawie
Strona PCPR we Włodawie wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Służą jedynie do zapamiętania ustawień wyświetlania, wersji (graficznej bądź tekstowej), typu i rozmiaru czcionek oraz stylu hiperłączy. Jeżeli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki. W takim przypadku korzystanie ze stron internetowych PCPR we Włodawie może być utrudnione.

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional