Normalny Duży kontrast Duża czcionka 
PCPR


BIP
 

2020-12-28

Informacja o wynikach naboru

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze Sekretarza w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności we Włodawie została wybrana


Pani Sylwia Sławińska


Uzasadnienie


Komisja rekrutacyjna po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na wolne stanowisko pracy urzędnicze Sekretarza w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności we Włodawie stwierdziła, że Pani Sylwia Sławińska spełnia wymagania określone w ogłoszeniu o naborze i uzyskał akceptację komisji rekrutacyjnej, w szczególności biorąc pod uwagę wysoki poziom wiedzy, pozwalający na optymalne wykonywanie zadań na danym stanowisku pracy.


Dyrektor
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
we Włodawie
Urszula Rudko


Autor:

Wykonanie F.U. SIGMA

Copyright 2008 © Powiatowe Centrum Pomocy we Włodawie
Strona PCPR we Włodawie wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Służą jedynie do zapamiętania ustawień wyświetlania, wersji (graficznej bądź tekstowej), typu i rozmiaru czcionek oraz stylu hiperłączy. Jeżeli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki. W takim przypadku korzystanie ze stron internetowych PCPR we Włodawie może być utrudnione.

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional