Normalny Duży kontrast Duża czcionka 
PCPR


BIP
 

2018-05-09

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Uprzejmie informuję, że w postępowaniu dotyczącym usługi: opracowania i przeprowadzenia programu korekcyjno – edukacyjnego dla grupy ok. 10 osób stosujących przemoc w rodzinie, osadzonych w Zakładzie Karnym we Włodawie została wybrana oferta:


Pani Edyty Korony - Jędrzejewskiej.


Uzasadnienie wyboru oferty:
- wybrana oferta spełnia warunki udziału w postępowaniu,
- wg. kryterium ceny – najtańsza.
Informuję, że w prowadzonym postępowaniu na opracowanie i przeprowadzenie programu korekcyjno – edukacyjnego wpłynęło 2 oferty. Oferta przedłożona przez firmę Gabinet wsparcia profesjonalnego OSTOJA – Irena Kruk, ul. Reymonta 20/38, 22-200 Włodawa nie spełnia warunków określonych w § 9 punkt 2) i 3) Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 22 lutego 2011r. w sprawie standardu podstawowych usług świadczonych przez specjalistyczne ośrodki wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie, kwalifikacji osób zatrudnionych w tych ośrodkach, szczegółowych kierunków prowadzenia oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych wobec osób stosujących przemoc w rodzinie oraz kwalifikacji osób prowadzących oddziaływania korekcyjno-edukacyjne (Dz. U. 2011 Nr 50, poz. 259) dlatego została wykluczona.

Niniejsza informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty została zamieszczona na stronie internetowej Zamawiającego oraz na tablicy informacyjnej Zamawiającego tj. przy Al. J. Piłsudskiego 66, 22-200 Włodawa.


Autor: Aneta Paterek-Mietiułka

Wykonanie F.U. SIGMA

Copyright 2008 © Powiatowe Centrum Pomocy we Włodawie
Strona PCPR we Włodawie wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Służą jedynie do zapamiętania ustawień wyświetlania, wersji (graficznej bądź tekstowej), typu i rozmiaru czcionek oraz stylu hiperłączy. Jeżeli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki. W takim przypadku korzystanie ze stron internetowych PCPR we Włodawie może być utrudnione.

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional