Normalny Duży kontrast Duża czcionka 
PCPR

BIP
 

2009-11-03

Szkolenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie serdecznie zaprasza kierowników oraz pracowników Miejskiego oraz Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej do udziału w szkoleniu na temat: "Właściwość organów oraz zasady kierowania do domów pomocy społecznej", które odbędzie się w dniu 19 listopada 2009 roku o godz. 900 w Domu Pomocy Społecznej "Senior" w Różance.
Szkolenie poprowadzi Pani Urszula Maziarz - prawnik, etatowy członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Elblągu.

Informujemy, że możliwe jest zorganizowanie dojazdu z Włodawy do Różanki. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 082 / 57 25 485.

best inkjet paper online inkjet paper cheap inkjet paper inkjet photo paper


Autor: PCPR Włodawa

Wykonanie F.U. SIGMA

Copyright 2008 © Powiatowe Centrum Pomocy we Włodawie
Strona PCPR we Włodawie wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Służą jedynie do zapamiętania ustawień wyświetlania, wersji (graficznej bądź tekstowej), typu i rozmiaru czcionek oraz stylu hiperłączy. Jeżeli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki. W takim przypadku korzystanie ze stron internetowych PCPR we Włodawie może być utrudnione.

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional