Normalny Duży kontrast Duża czcionka 
PCPR

BIP
 

2009-10-10

Konferencja z reazlizacji projektu

W dniach 08-10 Października 2009r. w ośrodku "ASTUR" w Okunince odbyła się konferencja dotycząca reazlicji projektu "Potrafisz". Organizatorem konferencji była Fundacja Fuga Mundi i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie. swiss replica watches
W konferencji uczestniczyli  przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe oraz instytucje uczestniczące w realizacji projektów systemowych współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Z ramienia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie obecna była dyrektor Urszula Rudko.
Spotkanie przyczyniło się do wzbogacenia  wiedzy na temat realizowanych projektów poprzez wymianę doświadczeń, opinii oraz dzięki udziałowi przedstawicieli Instytucji Wdrażających.

 


Autor: PCPR Włodawa

Wykonanie F.U. SIGMA

Copyright 2008 © Powiatowe Centrum Pomocy we Włodawie
Strona PCPR we Włodawie wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Służą jedynie do zapamiętania ustawień wyświetlania, wersji (graficznej bądź tekstowej), typu i rozmiaru czcionek oraz stylu hiperłączy. Jeżeli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki. W takim przypadku korzystanie ze stron internetowych PCPR we Włodawie może być utrudnione.

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional