Normalny Duży kontrast Duża czcionka 
PCPR

BIP
 

2009-07-27

Konferencja pracowników pomocy społecznej w Szacku na Ukrainie

W dniu 14 lipca 2009r. na zaproszenie Pani Oksany Gawriluk, dyrektora Rejonowego Centrum Służb Socjalnych dla Rodzin, Dzieci i Młodzieży w Szacku, delegacja naszego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w składzie: dyr. Urszula Rudko i specjalista ds. pomocy instytucjonalnej Aniela Dybek oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Parczewie Ewa Buczek, uczestniczyły w konferencji pracowników pomocy społecznej z terenu rejonu Łuckiego w Szacku na Ukrainie.

Tematyka spotkania dotyczyła zasad funkcjonowania pomocy społecznej w Polsce i na Ukrainie, omawiano podobieństwa i różnice obu systemów.Replica Watches Shop
Gospodarze byli szczególnie zainteresowani zmianami, jakie w ostatnich 20 latach wprowadzono w Polsce w tej dziedzinie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Bariera językowa okazała się możliwa do pokonania a uroki Wołynia i jeziora Świtaź są niezapomniane.

 


Autor: PCPR Włodawa

Wykonanie F.U. SIGMA

Copyright 2008 © Powiatowe Centrum Pomocy we Włodawie
Strona PCPR we Włodawie wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Służą jedynie do zapamiętania ustawień wyświetlania, wersji (graficznej bądź tekstowej), typu i rozmiaru czcionek oraz stylu hiperłączy. Jeżeli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki. W takim przypadku korzystanie ze stron internetowych PCPR we Włodawie może być utrudnione.

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional