Normalny Duży kontrast Duża czcionka 
PCPR


BIP
 

Zostań rodziną zastępczą

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze, które mogłyby zaopiekować się dziećmi całkowicie lub częściowo pozbawionych opieki.

Głównym celem akcji jest zmniejszenie liczby dzieci trafiających do placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz zapewnienie małoletnim optymalnym warunków rozwoju i wychowania w prawidłowo funkcjonującej Rodzinie.

Kandydatami na rodziny zastępcze powinny być osoby o czystych intencjach i sercach otwartych na dziecięce potrzeby, które zapewnią wychowankom nie tylko schronienie i opiekę, ale także bezpieczeństwo i ciepło rodzinne.

Zawodowe rodziny zastępcze otrzymywać będą wynagrodzenie oraz pomoc na pokrycie kosztów utrzymania dzieci.

Wszyscy kandydaci przejdą specjalistyczne szkolenie.

Szczegółowe informacje można uzyskać
w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie
Al. J. Piłsudskiego 66, Tel. 82 5725 538, pok. Nr. 5

Wykonanie F.U. SIGMA

Copyright 2008 © Powiatowe Centrum Pomocy we Włodawie
Strona PCPR we Włodawie wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Służą jedynie do zapamiętania ustawień wyświetlania, wersji (graficznej bądź tekstowej), typu i rozmiaru czcionek oraz stylu hiperłączy. Jeżeli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki. W takim przypadku korzystanie ze stron internetowych PCPR we Włodawie może być utrudnione.

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional