Normalny Duży kontrast Duża czcionka 
PCPR


BIP
 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie zawiadamia, że Oddział Lubelski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych poinformował iż zostały zatwierdzone kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu wyrównywania różnic miedzy regionami III” w 2020 roku.

Obszary programu, które będą realizowane w roku 2020:

Jednocześnie informujemy, że nabór wniosków i wystąpień do Oddziału Lubelskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w obszarach: B, C, D, F, G  na rok 2020 trwa od 1 grudnia 2019 r. do 28 lutego 2020 r., natomiast nabór wniosków
w obszarze A i E od 1 grudnia 2019 r. 30 listopada 2020 r.

W związku z powyższym, wnioski dotyczące obszarów: B, C, D, F i G  programu na rok 2020 przyjmowane będą w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie – jednostce realizującej „Program wyrównywania różnic między regionami III w 2020 roku” – do dnia 15 lutego 2020 r.

Szczegółowe zasady i procedury realizacji programu są dostępne na stronie internetowej www.pfron.org.pl

Informacji o programie udziela: Aniela Dybek i Aneta Paterek-Mietiułka tel. 82 572 54 85

oraz Marta Brzezińska tel. 82 572 55 38

Wykonanie F.U. SIGMA

Copyright 2008 © Powiatowe Centrum Pomocy we Włodawie
Strona PCPR we Włodawie wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Służą jedynie do zapamiętania ustawień wyświetlania, wersji (graficznej bądź tekstowej), typu i rozmiaru czcionek oraz stylu hiperłączy. Jeżeli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki. W takim przypadku korzystanie ze stron internetowych PCPR we Włodawie może być utrudnione.

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional