Normalny Duży kontrast Duża czcionka 
PCPR

BIP


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie
Al. J.Piłsudskiego 66 22-200 Włodawa
tel. 082 57 25 710, 082 57 25 485
tel/fax. 082 57 25 538
e-mail: biuro@pcpr.wlodawa.pl


Komunikat Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dot. tzw. Tarczy antykryzysowej

Wyjaśnienie >>Od 1 stycznia wnioski na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego a także przedmiotów ortopedycznych można składać przez Internet!Nowe druki wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze oraz o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym w 2020 roku.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze.

Procedura kwalifikacyjna i formularz dla kandydatów tutaj>>Aktualności

 • 2020-12-28

  Informacja o wynikach naboru

  Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze Sekretarza w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności we Włodawie została wybrana Pani Sylwia Sławińska Uzasadnienie Komisja rekrutacyjna po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego(...)
 • 2020-12-17

  „Programu wyrównywania różnic miedzy regionami III” w 2021 roku.

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie zawiadamia, że Oddział Lubelski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych poinformował iż zostały zatwierdzone kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu wyrównywania różnic miedzy regionami(...)
 • 2020-11-27

  OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE URZĘDNICZE STANOWISKO PRACY

  Włodawa, dn. 27.11.2020 r PCPR-S.1110.2.2020 OGŁOSZENIE O NABORZE  NA WOLNE URZĘDNICZE STANOWISKO PRACY Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie ogłasza nabór na wolne urzędnicze stanowisko pracy Nazwa i adres jednostki: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we(...)
Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez POWIAT WŁODAWSKIEGO, w ramach którego prowadzimy nieodpłatną pomoc prawną i/lub nieodpłatne poradnictwo obywatelskie, w tym nieodpłatne mediacje.

Celem jest zapewnienie równego dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej na etapie przedsądowym oraz wsparcie mieszkańców w poradzeniu sobie z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi, przy wsparciu prawników i doradców obywatelskich.

LINK DO FILMIKU:

- publikacja na portalu społecznościowym YouTube: https://youtu.be/MAHGmyBCyrA

- publikacja na tematycznym profilu na Facebooku: www.fb.com/pomocprawna.sursumcorda/videos/268888730859004/?t=51

ANIMACYJNY FILMIK EDUKACYJNY Z ZAKRESU MEDICJI: https://www.youtube.com/watch?v=nLAL1BWFXac
ANIMACYJNY FILMIK EDUKACYJNY Z ZAKRESU PRAW KONSUMENCKICH:
https://www.youtube.com/watch?v=WfJsm1EV6Vk
ANIMACYJNY FILMIK EDUKACYJNY Z ZAKRESU CYBERPRZEMOCY:
https://www.youtube.com/watch?v=d-ME7clmzIk

Mamy przekonanie, że szczególnie w tym czasie dynamicznych zmian w prawie - wielu mieszkańców może mieć pytania i wątpliwości natury prawnej, w czym mogą być przydatni dostępni specjaliści. Pomoc świadczona jest w pełnym zakresie prawa.

Szczegółowe informacje o zakresie i zasadach korzystania ze wsparcia znajdują się na stronie internetowej Powiatu Włodawskiego: https://powiatwlodawski.pl/LISTA JEDNOSTEK NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA

Nieodpłatna Pomoc Prawna udzielana będzie w: Starostwie Powiatowym we Włodawie
Al. J. Piłsudskiego 24 pokój 216 (II piętro).


Nowa oferta pomocy w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia".
OD 1.01.2016 roku w każdy poniedziałek od godziny 18.00 do 22.00 w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" (pod numerem infolinii 801 120 002) prowadzone są konsultacje w języku angielskim a w każdy wtorek od godziny 18.00 o 22.00 – w języku rosyjskim. Dzwoniąc pod numer infolinii można uzyskać wsparcie, pomoc psychologiczną, informacje o możliwościach uzyskania pomocy najbliżej miejsca zamieszkania.

Wykonanie F.U. SIGMA

Copyright 2008 © Powiatowe Centrum Pomocy we Włodawie
Strona PCPR we Włodawie wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Służą jedynie do zapamiętania ustawień wyświetlania, wersji (graficznej bądź tekstowej), typu i rozmiaru czcionek oraz stylu hiperłączy. Jeżeli nie zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki. W takim przypadku korzystanie ze stron internetowych PCPR we Włodawie może być utrudnione.

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional